ثبت نام رایگان در کلاس آموزشی درمان چاقی و لاغری با سبک زندگی سالم

(دکتر کلاهدوزان)


کلاس رایگان آنلاین و حضور سبک زندگی سالم کلید موفقیت در تناسب اندام

اگر به دنبال بهترین روش لاغری و یک رژیم غذایی سالم و اصولی برای کاهش وزن و یا افزایش وزن هستید، اگر در دوران بارداری و شیری دهی هستید و نیاز به یک رژیم بارداری و رژیم دوران شیر دهی دارید، اگر دچار بیماری هایی مانند دیابت ، کبد چرب، پرفشاری خون، چربی خون بالا هستید و قصد دارید با داشتن رژیم مناسب و برنامه غذایی متعادل بیماریهای خود را درمان کنید  و یا نگران هوش و کوتاهی قد فرزندان خود هستید و میخواهید با بهترین روش افزایش قد و افزایش هوش فرزندانتان آشنا شوید، دکتر مجید کلاهدوزان (با سابقه درخشان در زمینه رژیم لاغری ، درمان دیابت ، درمان کبد پرچرب و درمان سایر بیماری های متابولیک و عضو هیئت علمی دانشگاه ) به شما توصیه میکند که حتما در دوره آموزشیچگونه با تغذیه سالم  سلامتی و تناسب اندام خود را به دست آوریمشرکت کنید.

دکتر مجید کلاهدوزان با داشتن بهترین تیم درمانی در زمینه ارائه بهترين روش لاغري و  برنامه غذایی چاقی ، درمان دیابت ، درمان کبد چرب ، درمان پرفشاری خون، درمان چربی خون بالا که متشکل از متخصص تغذیه ، تربیت بدنی ، روانشناس و پزشک می باشد، اقدام به برگزاری کلاسهای آموزشی کاملا رایگان کرده است.

دوره های آمورشی رژیم سالم لاغری و چاقی با روش سبک زندگی سالم،به صورت حضوری و همچنین آنلاین برگزار می‌شود. در روش آنلاین، راس ساعت دکتر مجید کلاهدوزان  و همکلاسی های شما وارد کلاس آنلاین شده و در محیط آنلاین استاد تدریس کرده و  در لحظه با شما در ارتباط خواهد بود.

در این کلاسها بهترين رژيم لاغري سالم دنيا  و بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن  و یا افزایش وزن معرفی میشود و در انتهای کلاس نیز امکان پرسش و پاسخ پزشکی مرتبط با برنامه رژيم لاغري و برنامه غذایی چاقی  ویژه کودکان، بزرگسالان ، رژیم غذایی ویژه بیماران دیابتی و فشارخون بالا وجود دارد.


رژیم غذایی سالم چه نوع رژیمی است؟

لاغری و چاقی به دلیل عدم استفاده از یک برنامه غذایی سالم و  فعالیت بدنی نامناسب این روزها افزایش یافته است. افراد چاق و دارای اضافه وزن به دنبال رژيم لاغري سريع هستند و باید بدانند که رژیم لاغری سریع در یک هفته و یا رژيم لاغري يك ماهه قطعا برگشت پذیر است و ممکن است عوارض جبران ناپذیری داشته باشد.

بنابراین تناسب اندام و تندرستی در گرو داشتن یک سبک زندگی سالم است و یکی از ارکان داشتن سبک زندگی سالم رژیم غذایی متعادل و سالم است. رژیم غذایی سالم به حفظ و بهبود سلامت عمومی بدن کمک می‌کند و نیازهای اساسی بدن را بدون اینکه فرد را دچار اضافه وزن ، کمبود وزن و یا بیماری کند، فراهم می‌کند.

بنابراین هدف اول از داشتن یک رژیم سالم، سلامتی است. بیماری هایی مانند دیابت، کبد چرب، پوکی استخوان، چند نوع سرطان، مشکلات گوارشی، بیماری‌های ناشی از کمبود ویتامین، چربی خون بالا ، فشارخون بالا و نیز برخی از اختلالات عصبی به خاطر تغذیه ناسالم  به‌وجود می‌آیند.

بهترین روش لاغری چه روشی است؟

افراد دارای اضافه وزن و چاق ، باید بدانند بهترین روش لاغری ، داشتن یک رژیم لاغری اصولی به همراه برنامه ورزشی منظم در کنار راهکارهایی برای حفظ اراده و تقویت انگیزه می باشد.

بهترین رژیم لاغری ، رژیم لاغری می باشد که اولا مورد تایید متخصص تغذیه باشد و ثانیا  مواد مغذی لازم، مایعات کافی، آمینو اسید و اسیدهای چرب لازم، ویتامین‌ها و مواد معدنی کافی و همچنین کالری لازم را برای بدن فراهم آورد.

درواقع رژیم غذایی لاغری ، خوردن غذای کم‌تر برای کاهش وزن نیست، بلکه رژیم غذایی  شامل وعده غذایی اصلی و میان وعده است که با توجه به شرایط جسمانی هر فرد و نیاز روزانه او به انرژی، در طول روز مشخص می شود.

نحوه ثبت نام در کلاس رایگان چگونه با تغذیه سالم  سلامتی و تناسب اندام خود را به دست آوریم؟

اگر به دنبال رژيم لاغري رايگان و یا برنامه غذایی برای لاغری و چاقی هستید و میخواهید بدون عوارض و بدون بازگشت کاهش وزن و یا افزایش وزن اصولی داشته باشید فرم زیر را پر کنید تا در کلاس دکتر مجید کلاهدوزان به صورت آنلاین شرکت کنید.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

فرم ثبت نام در کلاس رایگان دکتر مجید کلاهدوزان

  • در صورت تمایل میتوانید نام و نام خانوادگی به همراه شماره تلفن دوستان خود را نیز معرفی بنویسید تا آن ها نیز به همراه شما از این کلاس های رایگان بهرمند شوند