پکیچ های غیرحضوری کاهش وزن و افزایش وزن با هدف درمان بیماریها مانند دیابت، کبد چرب ، پرفشاری خون و چربی خون بالا 

رژیم آنلاین دکتر کلاهدوزان به صورت کاملا تخصصی و سفارشی برای هر فرد قابل دریافت می باشد. دکتر مجید کلاهدوزان متخصص تغذیه در اصفهان و عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای مدرک دکتری مدیریت در سبک زندگی(MD P.h.D)، با بهره گیری از علم روز دنیا در زمینه سبک زندگی سالم ، پیشگیری و درمان بیماری ها با تغییر سبک و الگوی زندگی، به روشی کاملا نوین به ارائه رژیم های آنلاین تخصصی و تناسب اندام پرداخته است. با توجه به مشکلات عدیده ای که امروزه تمامی افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند، شلوغی و ترافیک، شاغل بودن افراد، زمان انتظار و … مراکز جامع بین المللی سبک زندگی سالم، برآن شد تا برخی از خدماتی که در اصفهان به صورت حضوری ارائه می دهد را، به صورت غیر حضوری و با همان کیفیت بالا و تیم درمانی انجام دهد تا از این طریق دوستان سایر نقاط و دیگر عزیزانی که مشکل رفت و آمد دارند بتوانند به سلامت و زیبایی خود دست پیدا کنند.

دکتر مجید کلاهدوزان بهترین دکتر تغذیه در اصفهان، اعتقاد دارند که هر فرد با توجه به سن، جنسیت، بیماری ها، نوع استخوان بندی، ویژگی های وراثتی و هورمونی و بسیاری موارد دیگر باید به صورت کاملا تخصصی و سفارشی رژیم آنلاین خود را دریافت کنند و  هیچ دو فردی نمیتوانند از یک برنامه غذایی، یک برنامه ورزشی ، یک دستور پزشکی و حتی یک نوع مشاوره به بهترین نتیجه برسند چرا که افراد از لحاظ فیزیولوژیکی و روانی کاملا متفاوتند و باید هر فرد مورد بررسی دقیق قرار گیرد.
بهترین روش برای کاهش و افزایش وزن و درمان بیماری های متابولیک مانند فشارخون، کبد چرب، پرفشاری خون، دیابت و … ارتقا سبک زندگی سالم زیر نظر تیم متخصص می باشد و این درمان زمانی ماندگار میشود که آموزش نیز در کنار درمان مورد توجه قرار گیرد.
لذا مراکز جامع بین المللی سبک زندگی سالم با مدیریت دکتر کلاهدوزان؛ هم از تیم های متخصص درمانی شامل دکتری و کارشناسان رژیم درمانی و تغذیه، دکتری و کارشناسان ارشد روانشناسی، دکتری و کارشناسان ارشد تربیت بدنی ، پزشک و متخصصان داخلی، استفاده کرده است و هم با آموزشهای سبک زندگی سالم در آموزشگاه سلامت سپاهان توسط اساتید مجرب و اعضای هیئت علمی روند درمان را به صورت اصولی و ماندگار پیش میبرد.
رژیم های تغذیه ای، برنامه های ورزشی ، برنامه های روانشناسی و انگیزشی، نظارت و دستورالعمل های پزشکی هر هفته پس از مشاوره تلفنی و تصویری به صورت مجازی برای درخواست کنندگان عزیز ارسال میشود.

توجه: استفاده از پکیج غیرحضوری آموزشی به همراه پکیج غیرحضوری درمانی در کنار هم الزامی است.

پکیج تخصصی کاهش و افزایش وزن

پکیج غیرحضوری ویژه بیماران و اضافه وزن بالای 20 کیلوگرم

 


مناسب برای:

1- افراد بالای 20 کیلوگرم اضافه وزن(چاق مفرط)   2- افراد دیابتی(نوع 2)  3- افراد دارای کبد چرب 4- افراد دارای چربی خون بالا  5- افراد دارای فشارخون بالا 6- کودکان چاقپکیج غیرحضوری ویژه تناسب اندام و

زیر 20 کیلو اضافه وزن


مناسب برای:

1- افراد عادی و بدون بیماری خاص دارای اضافه وزن   2- افراد زیر 20 کیلوگرم اضافه وزن 3- افراد لاغر بدون بیماری 4- افزایش قد و هوش کودکان عادیمحتویات پکیج های غیرحضوری کاهش وزن و افزایش وزن

در پکیج هایی که ارائه می شود برنامه های زیر وجود دارد:

1- برنامه غذایی

2- برنامه ورزشی  هفتگی(متناسب با نوع ورزش شما در باشگاه یا در منزل)

3- برنامه روانشناسی

4- دستورات پزشکی هفتگی ویژه پکیج تخصصی و دستورات و مراقبتهای پزشکی ماهانه ویژه پکیچ تناسب اندام

5- کتاب پیشگیری و درمان بیماری ها با سبک زندگی سالم

6- 3 عدد DVD آموزشی

7- کلاس آنلاین