رژیم آنلاین لاغری، رژیم آنلاین افزایش وزن، برنامه مراقبت های  آنلاین زیبایی، رژیم آنلاین نوجوانان و کودکان، رژیم آنلاین بارداری

رژیم آنلاین دکتر کلاهدوزان به صورت کاملا تخصصی و سفارشی برای هر فرد قابل دریافت می باشد. دکتر مجید کلاهدوزان متخصص تغذیه در اصفهان و عضو هیئت علمی دانشگاه و دارای مدرک دکتری مدیریت سبک زندگی، با بهره گیری از علم روز دنیا در زمینه سبک زندگی سالم ، پیشگیری و درمان بیماری ها با تغییر سبک و الگوی زندگی، به روشی کاملا نوین به ارائه رژیم های آنلاین تخصصی پرداخته است. با توجه به مشکلات عدیده ای که امروزه تمامی افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند، شلوغی و ترافیک، شاغل بودن افراد، زمان انتظار و … دکتر مجید کلاهدوزان برآن شد تا برخی از خدماتی که در مراکز جامع بین المللی سبک زندگی سالم در اصفهان را به صورت حضوری ارائه می دهد ، به صورت غیر حضوری و با همان کیفیت بالا و تیم درمانی انجام دهد تا از این طریق دوستان سایر نقاط و دیگر عزیزانی که مشکل رفت و آمد دارند بتوانند به سلامت و زیبایی خود دست پیدا کنند.

دکتر مجید کلاهدوزان بهترین دکتر تغذیه در اصفهان، اعتقاد دارند که هر فرد با توجه به سن، جنسیت، بیماری ها، نوع استخوان بندی، ویژگی های وراثتی و هورمونی و بسیاری موارد دیگر باید به صورت کاملا تخصصی و سفارشی رژیم آنلاین خود را دریافت کنند و  هیچ دو فردی نمیتوانند از یک برنامه غذایی به بهترین نتیجه برسند چرا که افراد از لحاظ فیزیولوژیکی کاملا متفاوتند و باید هر فرد مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

نحوه دریافت رژیم آنلاین سفارشی هر فرد

1- ابتدا عدد 10 را به شماره 09138119125 ارسال کنید تا کارشناسان رژیم آنلاین با شما تماس بگیرند و شما را در یک کلاس رایگان تغذیه سالم و تناسب اندام ثبت نام کنند.

2- پس از حضور در کلاس برنامه غذایی سالم  در صورتی که تصمیم به تشکیل پرونده داشتید با کارشناسان ما در میان بگذارید تا روند درمان شروع شود.

3-  کارشناسان تغذیه، روانشناسی و تربیت بدنی، پزشک با شما تماس میگیرند و   رژیم غذایی ، برنامه ورزشی ، روانشناسی و پزشکی  از طریق ایمیل ، واتس آپ و سایر راههای ارتباطی  برای شما ارسال میکنند.

نحوه پیگیری کارشناسان تغذیه و تربیت بدنی و روانشناسی

پس از اینکه دوستان عزیز وارد روند درمان شدند یک کارشناس تغذیه، روانشناس و تربیت بدنی به آنها اختصاص می یابد. که در طول درمان  با شما تماس حاصل می فرمایند.

1- در مرحله اول در صورت نیاز کارشناس و پشتیبان از نحوه ادامه روند ، توضیحات نهایی و پرسش به پاسخ ها با شما تماس میگیرند و راهنمایی ها و تذکرات لازم را در طول یک دوره درمان به شما میدهد.

2- در مرحله دوم کارشناسان به صورت هفتگی به ارزیابی شما می پردازد. و درمان شما را کنترل کرده و در صورت نیاز تغییراتی را در روند و نوع درمان شما ایجاد می کند.

محتویات پکیج رژیم لاغری  و پکیج افزایش وزن

در پکیج هایی که ارائه می شود برنامه های زیر وجود دارد:

1- برنامه  غذایی

2- برنامه ورزشی هفتگی(متناسب با نوع ورزش شما در باشگاه یا در منزل)

3- تست روانشناسی

4- توصیه های پزشکی

5- کتاب

6-  3  عدد DVD  آموزشی

7- کلاسهای آموزشی آنلاین