قوانین و مقررات در مـراکـز جـامـع بیـن المـللی سبـک زنـدگی سـالـم

(دکتر کلاهدوزان)


اطلاع از قوانین و مقررات در مراکز جامع بین المللی سبک زندگی سالم

1قوانین و مقررات در ارتباط با خرید مجازی رژیم لاغری:
1- دوست عزیز در ابتدا باید از طریق لینک عضویت برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. 2- سپس از طریق رژیم آنلاین درخواست رژیم دهید.
2قوانین و مقررات در ارتباط با نحوه انجام رژیم لاغری:
1- دوست عزیز برنامه شما به صورت هفتگی می باشد و در پایان هر هفته برنامه جدید با توجه به تغییراتی که بدن شما در برنامه قبلی داشته است، در اختیار شما قرار میگیرد.
3قوانین و مقررات در ارتباط با روند درمان در طول رژیم لاغری:
دوست عزیز در هر ماه یک بار به صورت حضوری باید توسط تیم درمانی از لحاظ آنالیز بدنی(مقدار چربی و عضله)، از لحاظ تغذیه، پوست و مو، روانشناسی ، تربیت بدنی، پزشک عمومی و متخصص داخلی مورد بررسی کامل قرار بگیرید.
4قوانین و مقررات در ارتباط با درمان چاقی مفزط، دیابت، فشارخون :
1- دوستان عزیزی که دارای دیابت، کبد چرب، فشارخون،چاقی مفرط هستند به صورت حضوری ویزیت میشتوند و نه به صورت مجازی.
5قوانین در ارتباط با کلاس های آموزشی:
1- دوستان عزیزی که به صورت حضوری مراجعه میکنند حتما باید در کلاس های آموزشی سبک زندگی سالم شرکت کنند مگر به صلاحدید جناب دکتر مجید کلاهدوزان. 2- دوستان عزیزی که به صورت مجازی ثبت نام میکنند در کلاس هایی که با آنها هماهنگ میشود یا به صورت حضوری و با به صورت مجازی باید شرکت کنند.
6قوانین و مقررات در ارتباط با طول درمان:
طول درمان تا زمان تثیبت باید ادامه پیدا کند.
7قوانین و مقررات در ارتباط با همایش های ورزشی و ...:
1- تمامی دوستان میتوانند در همایش های خانوادگی، پیاده روی، سلامت و تندرستی و ... شزکت کنند فقط باید از از قبل رزرو کنند.
8قوانین و مقرات در ارتباط با نحوه پرداخت:
دوستان عزیز تا قبل از زاه اندازی درگاه الکترونیک ، عکس فیش پرداختی را برای کارشناسان از طربق فرم ها ارسال کنید و بعد از راه اندازی درگاه الکترونیک از طریق درگاه اقدام به خرید کیند.
9قوانین و مقررات در ارتباط با بازگشت وجه:
1- یازگشت وجه پس از دریافت برنامه تغذیه ای امکانپذیر نیمباشد و تنها تا قبل از ارسال برنامه تغذیه ای میتوانید از طریق فرم بازگشت وجه در قسمت ثبت شکایت تقاضای خود را جهت یازگشت و انصراف اعلام کنید. 2- در صورت عدم نتیجه گرفتن از برنامه تغذیه ای بازگشت وجه امکانپذیر نیست چرا که برنامه های تغذیه ای سفارشی برای هر فرد با توجه به وضعیت جسمانی نوشته میشود و تجربه و تخصص مربوط به 20 سال است که مورد بررسی بر روی بیش از 600000 نفر شده است.
10قوانین و مقررات در ارتباط با مدت زمان ارسال برنامه رژیم:
مدت زمان ارسال برنامه توسط کارسنایان 2 تا 3 روز کاری میباشد.

جهت ثبت نام در کلاس آموزشی سبک زندگی سالم(جلسه اول) با سخنرانی دکتر کلاهدوزان کلیک کنید ... رد کردن