رژیم آنلاین لاغری، رژیم آنلاین افزایش وزن، برنامه مراقبت های  آنلاین زیبایی، رژیم آنلاین نوجوانان و کودکان، رژیم آنلاین بارداری

رژیم آنلاین دکتر کلاهدوزان به صورت کاملا تخصصی و سفارشی برای هر فرد قابل دریافت می باشد. دکتر مجید کلاهدوزان متخصص تغذیه در اصفهان و عضو هیئت علمی دانشگاه با بهره گیری از علم روز دنیا در زمینه سبک زندگی سالم ، پیشگیری و درمان بیماری ها با تغییر سبک و الگوی زندگی، به روشی کاملا نوین به ارائه رژیم های آنلاین تخصصی پرداخته است. با توجه به مشکلات عدیده ای که امروزه تمامی افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند، شلوغی و ترافیک، شاغل بودن افراد، زمان انتظار و … دکتر مجید کلاهدوزان برآن شد تا برخی از خدماتی که در کلینیک سلامت ایرانیان، سپاهان، سلامت بانوان ایرانیان در اصفهان به صورت حضوری ارائه می دهد را ، به صورت غیر حضوری و با همان کیفیت بالا و تیم درمانی انجام دهد تا از این طریق دوستان سایر نقاط و دیگر عزیزانی که مشکل رفت و آمد دارند بتوانند به سلامت و زیبایی خود دست پیدا کنند.

دکتر مجید کلاهدوزان بهترین دکتر تغذیه در اصفهان، اعتقاد دارند که هر فرد با توجه به سن، جنسیت، بیماری ها، نوع استخوان بندی، ویژگی های وراثتی و هورمونی و بسیاری موارد دیگر باید به صورت کاملا تخصصی و سفارشی رزیم آنلاین خود را دریافت کنند و  هیچ دو فردی نمیتوانند از یک برنامه غذایی به بهترین نتیجه برسند چرا که افراد از لحاظ فیزیولوژیکی کاملا متفاوتند و باید هر فرد توسط یک کارشناس مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

نحوه دریافت رژیم آنلاین سفارشی هر فرد

1- ابتدا در سایت عضو میشوید. پس ازعضو شدن به هر فرد یک پنل خصوصی اختصاص می یابد.

2- سپس از قسمت رژیم آنلاین ،روی مشاهده رژیم آنلاین دلخواه کلیک کنید.

3- اطلاعات خود را در فرم مربوطه کامل کنید و فرآیند خرید را انجام دهید.

4- در صورت نیاز کارشناسان تغذیه با شما تماس میگیرند و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل می کنند. سپس در ظرف دو تا سه روز کاری برنامه مورد نظر  برای شما ایمیل میشود. کتاب و DVD دکتر کلاهدوزان نیز درب منزل تحویل میگردد.

نحوه پیگیری کارشناسان تغذیه و پشتیبان

پس از اینکه دوستان عزیز وارد روند درمان شدند یک پشتیبان و کارشناس تغذیه به آنها اختصاص می یابد. که در طول درمان  با شما تماس حاصل می فرمایند.

1- در مرحله اول در صورت نیاز کارشناس و پشتیبان از نحوه ادامه روند ، توضیحات نهایی و پرسش به پاسخ ها با شما تماس میگیرند و راهنمایی ها و تذکرات لازم را در طول یک دوره درمان به شما میدهد.

2- در مرحله دوم کارشناس و پشتیبان به ارزیابی شما می پردازد. و درمان شما را کنترل کرده و در صورت نیاز تغییراتی را در روند و نوع درمان شما ایجاد می کند.

محتویات پکیج  برنامه ضدپوکی استخوان ، پکیج  برنامه آنلاین ورزشکاران، پکیچ مولتی ویتامبنه، پکیج  برنامه آنلاین زیبایی، پکیج کاهش وزن 3 ماهه+ 1 ماه تثبیت رایگان، پکیج افزایش وزن 3 ماهه+ 1 ماه تثبیت رایگان

در پکیج هایی که ارائه می شود برنامه های زیر وجود دارد:

1- برنامه  غذایی

2- برنامه ورزشی ماهانه و یا دوهفتگی(متناسب با نوع ورزش شما در باشگاه یا در منزل)

3- تست روانشناسی

 

4- ارسال کتاب و DVD  برای کاهش یا افزایش وزن

توجه» برنامه آنلاین کلاس های حضوری آموزشگاه را شامل نمی شود.

مشاهده رژیم آنلاین دکتر کلاهدزوان

جهت ثبت نام در کلاس های آموزشی رایگان دکتر کلاهدوزان کلیک کنید ... رد کردن