درج تبلیغات در مراکز جامع بین المللی سبک زندگی سالم

(دکتر کلاهدوزان)


امروزه قدرت تبليغات به حدي نمایان است که اكثر شركت هايي كه اهميت اين موضوع را به طور كاملا درك كرده اند به طور سالانه بودجه اي را بدین منظور اختصاص مي دهند. بسياري از شركت ها بخشي را به عنوان بازاریابی و تبليغات دارند تا به کمک تبلیغات محصولات خود را معرفی کنند و فروش خود را افزایش دهند.شما برای تبلیغات محصولات و خدمات خود از چه روش هایی استفاده می کنید؟ در مقایسه با تبلیغات سـنتی، تبلـیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و به روز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه های دیگر می‌باشد.
از این رو مراکز سبک زندگی سالم (دکتر کلاهدوزان) با در نظر گرفتن بخش هایی از سایت پرمخاطبش برای مالکان کسب و کارها، سعی کرده تا بتواند گام کوچکی در پیشبرد و شناساندن کسب و کار همکاران بردارد.
همکاران گرامی میتوانید جهت درج آگهی از طریق فرم زیر، درخواست خود را ارسال کنند تا همکاران ما در اولین فرصت، جهت محتوا و بررسی آگهی با شما تماس بگیرند.

درخواست درج تبلیغات در سایت

جهت ثبت نام در کلاس آموزشی سبک زندگی سالم(جلسه اول) با سخنرانی دکتر کلاهدوزان کلیک کنید ... رد کردن