آشپزی سالم
کلاس های آموزشگاه سلامت ایرانیان ویژه تیر ماه
دسامبر 26, 2018
کلاس های آموزشگاه سلامت ایرانیان – دکتر کلاهدوزان – ویژه بهمن ماه
فوریه 6, 2019

استخدام به همراه آموزش با اعطای مدرک

اهمیت دوره:

ضرورت توجه به سلامت جسمی و روانی در بستر سبک زندگی سالم جهت پیشگیری و کنترل بیماری ها متابولیک و غیرواگیردار بر کسی پوشیده نیست و از اهمیت بالایی برخوردار است. کاملاً مشهود است که سلامت شهروندان با داشتن سبک زندگی سالم قابل تأمین و مانع صرف هزینه خانواده در حوزه درمان می‌شود. از سوی دیگر شهروند سالم فرد مفیدتری برای خود، خانواده و جامعه است و بازدهی بیشتری دارد.از آنجا که آموزش و آگاه سازی در حوزه سلامت جسمی و روانی در بیماری های غیرواگیردار و متابولیک به عنوان یکی از زیربناهای سلامت جامعه محسوب می‌شود، لذا وجود دوره های آموزشی پیرامون این مساله پیش از پیش احساس می‌شود و بی توجهی به این موضوع آسیبهای جبران ناپذیری را به سلامت جامعه وارد خواهد کرد. آمار و ارقام بیماری‌ها در ایران نشان می‌دهد که ما از سبک زندگی سالمی برخوردار نیستم. افزایش مرگ‌ومیر به دلیل سکته قلبی، کاهش سن ابتلا به دیابت به زیر 35 سال و درگیری بخش قابل‌توجهی از جامعه به بیماری‌های مختلف گواه این ادعا است که ما سبک زندگی سالمی نداریم.
بهبود شاخص های سلامت، پیشگیری از بیماری‌ها و رسیدن به بالاترین سطح سلامتی و بازدهی اقتصادی- اجتماعی افزایش امید به زندگی کاهش مرگ و میر، اشتغالزایی را می‌توان از نتایج آموزش و ارتقای سطح دانش افراد جامعه برشمرد
از آنجا که وجود شغل و درآمدزایی در سلامت روحی افراد جامعه نقش بسزایی دارد، بنابراین مراکز جامع بین المللی سبک زندگی سالم در نظر دارد تا در کنار آموزش به استخدام افراد نیز اقدام نماید.

متقاضیان عزیز میتوانند اطلاعات خود را در فرم مربوطه و با سمت سفیران سلامت وارد نمایند تا کارشناسان هماهنگی‌های لازم را جهت آموزش و استخدام به عمل آورند.

فرم استخدام به همراه آموزش سفیران سلامت

شایستگی ها و مهارت ها­ي قابل انتظار:

مهارت پذیران دوره می بایست پس از اتمام دوره توانایی انجام مهارت های ذیل را کسب نمایند.

  • توانایی ایجاد یک سبک زندگی سالم برای خود و دیگران
  • توانایی جذب سلامتجو
  • توانایی کار با تجهیزات پزشکی مرتبط
  • توانایی مدیریت ارتباط با مشتری و بازاریابی
  • توانایی پشتیبانی از سلامتجویان

ضوابط و شرايط پذيرش ورودي:

الف ـ  حداقل مدرک تحصیلی کاردانی تمامی رشته ها

 نحوه پذيرش:

الف- مصاحبه حضوري

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ثبت نام در کلاس آموزشی سبک زندگی سالم(جلسه اول) با سخنرانی دکتر کلاهدوزان کلیک کنید ... رد کردن